سررسید ۱۴۰۳

سررسید ۱۴۰۳ همراه با تقویم رومیزی و جعبه هاردباکس

هرچه به نوروز سال ۱۴۰۳ شمسی نزدیکتر می شویم ، تهیه سررسید ۱۴۰۳ به عنوان یکی از مهمترین اقلام مورد نیاز شرکت های خصوصی یا دولتی مورد توجه قرار می گیرد.
اواخر هر سال شرکت ها به جهت رضایت مندی مشتریانشان، تبلیغاتی کارامد می خواهند که معرف کیفیت و اعتبار آنها باشد. در نتیجه اقدام به ثبت سفارش چاپ سررسید اختصاصی توسط شرکت های سازنده سررسید می نمایند.
سالنامه چاپیون با بیش از ۲۰ سال تجربه مفید در زمینه تولید سررسید میتواند پاسخگوی کلیه سفارشات چاپ سررسید یا تقویم رومیزی ۱۴۰۳ با بهترین کیفیت باشد.

نمونه های تایید شده بای سال جدید:

سررسید رقعی باران 

رقعی باران

 

سررسید وزیری باران

سررسید رقعی باران 

سررسید رقعی دایان

رقعی دایان

سررسید وزیری دایان

وزیری دایان

سررسید رقعی ویانا

رقعی ویانا

سررسید وزیری ویانا

سررسید رقعی باران 

برای مشاهده تمامی محصولات سررسید ۱۴۰۳ اینجا کلیک کنید.

سررسید با چه اقلامی هدیه داده می شود

جعبه سررسید که به کاور سررسید هم شناخته می شود میتواند شامل یک سررسید به تنهایی و یا یک سررسید ، خودکار و … باشد.
سررسید میتواند به عنوان یه دستیار مهندسی ، یک دفترچه راهنما اطلاعات عمومی مورد استفاده قرار گیرد.
از جمله اطلاعات چاپ شده در سررسید های چاپیون میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

– تقویم سال در یک نگاه شمسی و میلادی
– رویداد های نجومی.
– نقشه ی مترو.
– جدول ساعات رسمی جهان.
– جدول مسافت های زمینی و هوایی.
– تلفن های ضروری.
– اطلاعات مهندسی و دفتر تلفن).

سررسید سال جدید به عنوان یک هدیه کارآمد که به مدت یک سال در دست افراد قرار دارد میتواند بخوبی نقش تبلیغ خدمات یا محصولات شرکت ها را بر عهده گیرد.

استراتژی ‌های اثربخش برای چاپ سررسید ۱۴۰۳ تبلیغاتی به مخاطبان

سررسید ۱۴۰۳‌ها به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی مهم در بازاریابی شناخته می‌شوند. توزیع سررسید ۱۴۰۳‌ها به مخاطبان می‌تواند راهی موثر برای جذب و نگه‌داشتن مشتریان باشد. اما، برای دست‌یابی به این هدف، استراتژی‌های اثربخشی برای چاپ سررسید ۱۴۰۳ تبلیغاتی باید در نظر گرفته شوند.

شناخت مخاطبان سررسید

در این بخش، بررسی می‌شود که چگونه می‌توان مخاطبان را به درستی شناخت و نیازها و تمایلات آن‌ها را دریافت کرد. استفاده از روش‌های تحقیقات بازاریابی مانند نظرسنجی‌ها، مصاحبه‌ها و تحلیل داده‌ها می‌تواند در این بخش مفید باشد.

انواع کاور سررسید

هدیه دادن سررسید به همراه دو نوع بسته بندی صورت میگیرد:

۱- کاور مقوایی

کاور مقوایی که همانطور که از اسم آن پیداست از جنس مقوا یا کاغذ گلاسه ضخیم ساخته می شود و دقیقا اندازه خود سررسید (وزیری ، رقعی ، اروپایی) ساخته میشود و پوششی برای سررسید می باشد.
روی این کاور میتوان چاپ و طلاکوب صورت بگیرد.

۲- جعبه سخت ( هارد باکس )

هارد باکس به اصطلاح فارسی جعبه های سخت گفته می شود . حتما برای شما پیش آمده هست که مایلید هدایایی که به دیگران میدهید دارای جعبه های شکیل و درخور مخاطبتان باشد به گونه ای که در نگاه اول معرف حسن توجه و سلیقه شما به عزیزان یا مشتریانتان باشد.
به عنوان مثال ساعت هایی که در جعبه های شیک و شکلیل قرار دارند. یا جعبه ادکلن، جعبه خودکار های نفیس، سررسید یا سالنامه، پک هدیه( جعبه انواع هدایای تبلیغاتی) و… به همه اینها به اصلاح جعبه هارد باکس گفته می شود که در صنعت چاپ و تبلیغات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
همچنین نام های دیگری نیز برای جعبه هارباکس وجود دارد که در میان مردم رایج است مانند هارد پکیجینگ، باکس مقوایی، جعبه های سخت، جعبه هدیه. همه اینها در واقع همان هارد باکس می باشد.
تولید هارد باکس در انواع و سایز های مختلف صورت می گیرد. لطفا برای اطلاعات بشتر در زمینه ساخت هارد باکس و استعلام قیمت با بخش فروش چاپیون ، تولید کننده انواع هارد باکس ، سررسید و سالنامه ، تماس حاصل فرمایید:

۰۹۲۱۰۰۵۲۹۱۵
۰۲۱۸۸۴۵۷۰۸۹
۰۲۱۷۷۷۹۸۵۷۰